Bregovci vodili cijelo prvenstvo, naslov prokockali doma protiv Prugovca

Ekipa Mladosti iz Koprivničkih Bregi na svom je domaćem terenu doživjela poraz od trećeplasiraneg Prugovca, koji im se s nova tri boda dodatno približio. Prvi su poveli domaći golom Horvata u 31. minuti. Gosti izjednačavaju u 39. pogotkom Pirina. U nastavku gosti prelaze u vodstvo golom Zebića u 57. minuti, no domaći izjednačavaju u 61. pogotkom Prvčića.

Konačnih 2:3 postavlja Gale u 65. minuti te se do kraja utakmice rezultat nije mijenjao. Ovaj poraz donosi dašak neizvjesnosti u Drugoj županijskoj nogometnoj ligi što se tiče utrke za prvaka, a napeto će biti, izgleda, do samoga kraja. Starigrad je s visokih 5:0 na svom domaćem terenu pobijedio Rudar i sada su se s jednim bodom više te istom gol-razlikom pronašli ispred dosadašnjeg favorita za naslov, ekipe Mladosti. Još je jedno kolo do kraja prvenstva, u kojem mladostaši odlaze u Sokolovac, dok momčad Starigrada dočekuje Podravec iz Torčeca. Podravec se trenutno nalazi na predzadnjem mjestu, dok je Sokol na ljestvici šesti. Starigradu je tako prednost tim veća, no još su uvijek sve karte na stolu.