Memorijalni turnir i izložba fotografija

Brojni nogometaši, ljubitelji fotografije i dobre zabave proslavili Ivanje u Kozarevcu

Kozarevčani danas slave Ivanje, a tokom cijelog dana na rasporedu je bogat program za sve posjetitelje. “Fešta” je započeta u 16 sati otvorenjem Memorijalnog turnira Franjo Santo, na kojem će osam momčadi s naše, ali i Bjelovarske strane na dva terena paralelno odmjeriti snage pokušati doći do vrijednog nagradnog fonda koji za prvo mjesto iznosi 700 eura i 50% od svih kotizacija. Uz nogomet, organizirana je i izložba fotografija na temu “Selo moje malo pored šume skriveno” u organizaciji udruge žena Kozarevac. Okupljene kasnije čeka i tradicionalnom paljene krijesa, kao i bogat glazbeni program.

FOTO Antun Bobonj

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

NOGOMETNI SPEKTAKL

VIDEO Sastali se debeli i guravi, jedni dominirali u trku, drugi u duelima

NJEGUJU TRADICIJSKU BAŠTINU

Vrtićarci uprizorili svoju Legendu o Picokima

PODRAVINA OD LETA DO LETA

Oživjeli zaboravljene običaje, zanate, nošnje, radove i način života