Lara Begović u najboljoj sedmorci

Bronca za mlade Podravkašice na državnoj završnici

Mlade rukometašice Podravke osvojile su brončanu medalju na završnici državnog prvenstva za uzrast do 16 godina u Poreču, čime su ostvarile najveći uspjeh generacije 2010./2011. Podravkašice su tijekom cijelog turnira igrale odlično te na kraju zasluženo stigle do mjesta na pobjedničkom postolju.

Na putu do medalje koprivničke rukometašice upisale su pobjede protiv Zadra, Lokomotive, Dugog Sela i Đurđevca, dok su jedini poraz u grupnoj fazi doživjele od kasnijih prvakinja iz Sinja. U polufinalu je bolja bila Koka, no Podravkašice su se uspjele vratiti i u susretu za treće mjesto svladati Zrinski te tako osvojiti broncu.

Veliko priznanje zaslužila je i Lara Begović, koja je izabrana u najbolju sedmorku turnira kao najbolja vanjska igračica. Brončanu medalju osvojile su Anđela Sočev, Sara Radić, Tara Vrban, Martina Kovačević, Lora Premec, Leona Kelek, Klara Kovačić, Marinela Bošnjak, Lara Begović, Lorena Režić, Vita Vadla, Stela Ivanček, Iva Kljaić, Veronika Džinić i Lorena Habek, a ekipu je vodio trener Antonio Pranjić uz fizioterapeutkinju Asju Cestar.

FOTO RK Podravka

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Dva dana špananja

FOTO/VIDEO Veliki malonogometni turnir u Ludbregu okupio 64 ekipe iz cijele regije

Vodi li ih ta pozicija u viši rang, ovisi o Tomislav Radniku

Bušpan izborio drugo mjesto na ljestvici, čeka rasplet i nada se promociji u viši rang

Križevački košarkaši igrali u Čakovcu i Zagrebu

Radnikovi seniori osvojili zlato i srebro, kadeti do brončane medalje