Stiže cisterna

Četiri će ulice u ponedjeljak biti bez vode

Iz KC Voda obavještavaju korisnike vodnih usluga da će u Pavelinskoj ulici od kućnog broja 1 do 24 i u ulicama Franje Gažija, Severovec i Donji Banovec, zbog radova na vodovodnoj mreži u ponedjeljak doći do prekida opskrbe vodom u vremenu od 9 do 16 sati.

“Za vrijeme trajanja radova opskrba pitkom vodom osigurat će se cisternom smještenom ispred kućnog broja 20 u Ulici Donji Banovec” dodaju.

FOTO ilustracija

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Zabrinjavajući rezultati sistematskih pregleda potencijalnih prvašića

Svako sedmo dijete u županiji nije spremno za prvi razred

Terezijana je hit, a posjećenost impresivna

VIDEO Osmi dan zaredom u Bjelovaru se neće spavati i danas očekuju oboriti rekord!

MORA PLATITI 1.320 EURA

S gotovo tri promila pao je s romobila