Čovjek koji je ukrao auto s kojim je skrivio nesreću bio je pijan i bez vozačke

Jučer oko 5 sati, u Novigradu Podravskom u Koprivničkoj ulici 43-godišnji vozač upravljao je osobnim automobilom Opel koprivničke registarske oznake prije položenog vozačkog ispita i pod utjecajem alkohola od 1,57 promila.

Zbog nepropisnog kretanja vozilom je sletio van kolnika u odvodni kanal i udario u dva
zemljano-betonska kolna ulaza. Nakon što je prouzročio prometnu nesreću vozač je
napustio mjesto događaja te je naknadno pronađen i smješten u posebnu prostoriju
policije do otrježnjenja.

Provedenim kriminalističkim istraživanjem utvrđeno je da je upravljao vozilom kojeg je neovlašteno oduzeo od oštećenog 33-godišnjaka, slučaj o kojem smo izvještavali ranije tokom dana. Protiv vozača će zbog prometnih prekršaja biti pokrenut prekršajni postupak.

FOTO: Ilustracija

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Bivši voditelj poslovnice Slatinske banke osuđen za "izvlačenje" milijuna

Nevenu Bedekoviću tri godine zatvora, njegovoj šogorici godina dana uvjetno

Misli na zdravlje

Svi ljudi stariji od 40 godina trebali bi jesti ovo povrće, ali oni koji imaju povišen kolesterol obavezno

Podaci iz zdravstvenih izvješća, pojava i liječenje sifilisa, cijepljenje stanovništva te potreba za obnovom

Od hospitala do javne bolnice u Koprivnici: Osnivači i financiranje, zdravstveno osoblje, prva bolnica te podaci o oboljelima