Debi Jelene Mijatović, Josipu Benku zlato, Lani Nogić srebro

Hrvačice Podravke Jelena Mijatović te njihov klupski kolega Josip Benko nastupili su na „Croatia Open 2022” turniru za kadetski uzrast. Jelena Mijatović, koja je nastupila među kadetkinjama do 49 kilograma, u svojem prvom nastupu za hrvatsku reprezentaciju zauzela je peto mjesto.

Znatno uspješnija bila je Lana Nogić u kategoriji do 57 kilograma, koja je ušla u finale i na kraju osvojila drugo mjesto. U muškoj konkurenciji i u kategoriji do 92 kilograma nastupio je Josip Benko koji je othrvao na vrlo zavidnoj razini te je pokazao svoj puni potencijal. Sve je borbe odradio bez ijednog izgubljenog tehničkog boda, dok je svoje protivnike suvereno pobjeđivao tehničkim tušem odnosno bodovnom razlikom i osvojio prvo mjesto.

Kup Peski u lovu ribe udicom na plovak

Molvarcima prvo mjesto, Danijel Kopričanec pojedinačno najbolji

AKTIVAN VIKEND TRKAČA IZ ĐURĐEVCA

FOTO Mirko Antoljak istrčao ultramaraton Zagreb – Vukovar, Senzel i Antolaš do postolja u Kalinovcu