Dečki z mrtvice najbolja ekipa, Matija Kovačić s najvećim ulovom

Tradicionalno natjecanje Zlatni bat u organizaciji ŠRK-a Koprivnica održano je proteklog vikenda na Šoderici, točnije na Lazinama, gdje su odmah nakon natjecanja dodijeljene i nagrade. Natjecalo se 12 ekipa: Futfajda, Drava, TDŽ, Šoderica, Tudim i cep, Golden carp, Limići, Dečki z mrtvice, Jezerski vukovi, Drava Gradina, GSM i Bilogorci.

Prva tri mjesta pripala su ekipi Dečki z mrtvice, koji su ulovili amura teškog 10,5 kilograma i šarana teškog 6,2. Ukupno su ulovili 16,7 kilograma ribe i time osvojili prvo mjesto. Drava je bila druga s dva amura, teškim 6,245 i 7,060 kilograma, dok se na trećem mjestu našla ekipa GSM s ulovom jednog amura teškog 7,090 kg. Ukupan ulov uključuje pet amura i jedan šaran, ukupne težine 47,595 kilograma. Dodajmo da je najveću ribu, amura od 10,5 kilograma, ulovio Matija Kovačić.

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Sjajan nastup đurđevačke tenisačice

Mia Robotić osvojila dva naslova u Samoboru

Prometno u Karlovcu

Karlovec predstavio novog trenera i četiri pojačanja

Nigerijac Adetunji Rasaq Adeshina blizu dolaska u Slaven Belupo

Briljirao u Srbiji, za LASK odigrao samo 25 minuta te osvojio Bundesligu i Kup, a sada stiže u SHNL?