Deset medalja karatistima Koprivnice!

Natjecateljice i natjecatelji Karate kluba Koprivnica vrlo su uspješno nastupili na drugom kolu međužupanijske karate lige u Konjščini. Svi su odreda osvojili medalje. U katama je najbolja bila Rafaela Marija Begović koja je osvojila prvo mjesto.

Dva druga mjesta osvojila je Tea Brinc, dok je Donatela Lazar uzela jedno srebro, a Ava Magdić broncu. U borbama su najuspješniji bili Tara Ištvan i Petar Letica koji su osvojili prva mjesta. Tara se natjecala i u drugoj kategoriji i osvojila drugo mjesto. Noa Kučeković osvojio je drugo mjesto, a Dan Magdić svoj je natjecateljski put na turniru završio na trećem mjestu.

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

malonogometni turnir u Martijancu

Talenti ludbreške Podravine osvojili zlato i broncu u Martijancu

održana 6. Zlatna bućka Podravine

Ivano Grubić sa somom od osam kilograma najbolji. Pogledajte fotke i videoreportažu

natjecali se u tri kategorije

Na 5. kupu ŠN Općine Koprivnički Ivanec nastupilo 19 ekipa