Deset medalja karatistima Koprivnice!

Natjecateljice i natjecatelji Karate kluba Koprivnica vrlo su uspješno nastupili na drugom kolu međužupanijske karate lige u Konjščini. Svi su odreda osvojili medalje. U katama je najbolja bila Rafaela Marija Begović koja je osvojila prvo mjesto.

Dva druga mjesta osvojila je Tea Brinc, dok je Donatela Lazar uzela jedno srebro, a Ava Magdić broncu. U borbama su najuspješniji bili Tara Ištvan i Petar Letica koji su osvojili prva mjesta. Tara se natjecala i u drugoj kategoriji i osvojila drugo mjesto. Noa Kučeković osvojio je drugo mjesto, a Dan Magdić svoj je natjecateljski put na turniru završio na trećem mjestu.

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Ivanje u Torčecu

Udruge odmjerile nogometno znanje, vatrogasci otvorili vrata doma, a na kraju svi uz krijes bodrili Vatrene

Paklene vrućine, ali i atmosfera u svetom petru

VIDEO Petrovčice organizirale prvi ženski nogometni turnir i to humanitarnog karaktera, na aukciji potpisan dres Dinama

Kristijan Katalenac prešao u Weiz

Najbolji strijelac 3. NL Sjever napustio Graničar i preselio u Austriju