Deset medalja karatistima Koprivnice!

Natjecateljice i natjecatelji Karate kluba Koprivnica vrlo su uspješno nastupili na drugom kolu međužupanijske karate lige u Konjščini. Svi su odreda osvojili medalje. U katama je najbolja bila Rafaela Marija Begović koja je osvojila prvo mjesto.

Dva druga mjesta osvojila je Tea Brinc, dok je Donatela Lazar uzela jedno srebro, a Ava Magdić broncu. U borbama su najuspješniji bili Tara Ištvan i Petar Letica koji su osvojili prva mjesta. Tara se natjecala i u drugoj kategoriji i osvojila drugo mjesto. Noa Kučeković osvojio je drugo mjesto, a Dan Magdić svoj je natjecateljski put na turniru završio na trećem mjestu.

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Sjajan nastup đurđevačke tenisačice

Mia Robotić osvojila dva naslova u Samoboru

Prometno u Karlovcu

Karlovec predstavio novog trenera i četiri pojačanja

Nigerijac Adetunji Rasaq Adeshina blizu dolaska u Slaven Belupo

Briljirao u Srbiji, za LASK odigrao samo 25 minuta te osvojio Bundesligu i Kup, a sada stiže u SHNL?