IZDANO NARANČASTO UPOZORENJE

DHMZ najavio grmljavinsko nevrijeme: “Moguća je tuča, bujične i urbane poplave”

Kako je DHZM danas objavio, u Zagrebačkoj su regiji 28. svibnja, u koju spadaju Podravina i Prigorje, mogući mjestimice izraženi pljuskovi s grmljavinom. Moguća je tuča, prolazno pojačan vjetar, bujične i urbane poplave, a vjerojatnost grmljavine je oko 70 posto.

– Budite na oprezu zbog mogućih jačih grmljavinskih nevremena. Posebno pripazite u izloženim područjima kao što su planine, šume i livade odnosno otvoreni tereni. Mogući su prekidi u aktivnostima na otvorenom – navode iz DHMZ-a.

FOTO Facebook

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Perjana v šemovcima

VIDEO Marija i Luka su postali roditelji, a njihovi prijatelji se pobrinuli da ih kod kuće dočeka tradicionalna čestitka

Memorijalni turnir u čast sukiju i glisti

VIDEO “Dečki su bili legende kluba, još nam uvijek fale i ovaj ćemo memorijal za njih održavati dokle god smo živi”

Tradicionalna gulašijada

VIDEO Na sastojcima nitko nije šparao, a je li gulaš dobar otkriva već i njegova boja