Dino Milinović razveselio Pitomačane

Pitomača je u posljednjem 26. kolu Četvrte hrvatske lige Sjever s minimalnih 1:0 pobijedila Bilogoru. Pogodak koji je odlučio pobjednika Pitomačani su postigli u 22. minuti. Zorić je zavrnuo loptu u kazneni prostor gdje je najviši u skoku bio Milinović koji je zatresao mrežu Maroševića. U 27. minuti Matančić je bio u izglednoj prilici, ali je njegov pokušaj s 13 metara bio zamalo neprecizan. U drugom poluvremenu dvije najbolje prilike Pitomačana nisu iskoristili Milinović i Jakupec, no promašaji se domaćinu ipak nisu obili o glavu.

Kup Peski u lovu ribe udicom na plovak

Molvarcima prvo mjesto, Danijel Kopričanec pojedinačno najbolji

AKTIVAN VIKEND TRKAČA IZ ĐURĐEVCA

FOTO Mirko Antoljak istrčao ultramaraton Zagreb – Vukovar, Senzel i Antolaš do postolja u Kalinovcu