tragedija kod ludbrega

Dječak (14) pao u potok. Preminuo je u bolnici

Velika tragedija dogodila se u Globočecu Ludbreškom, mjestu nedaleko od Ludbrega. Dječak (14) je sinoć u popodnevnim satima pao u potok te naknadno preminuo u bolnici, priopćila je upravo Policijska uprava varaždinska.

“Iz za sada neutvrđenih razloga došlo je do pada 14-godišnjaka u potok Črnoglavec. Dječaka su djelatnici Zavoda za hitnu medicinu Varaždinske županije prevezli u Opću bolnicu Varaždin, gdje mu je pružana medicinska pomoć. Nažalost, dječak je u bolnici naknadno preminuo”, priopćila je upravo policija.

Policijski službenici namjestu događaja provode očevid te utvrđuju sve okolnosti ovog nesretnog događaja.

FOTO DVD Ludbreg

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Jeste li vidjeli nešto neobično?

Poznatom poduzetniku ukraden bager. Svaka informacija može biti ključna za pronalazak stroja

SVEČANA SJEDNICA U KOPRIVNIČKOM IVANCU

Planovi su veliki i ambiciozni, žele zadržati mlade i povećati kvalitetu života svih mještana

POLJOPRIVREDNIKU NEVRIJEME NAPRAVILO VELIKU ŠTETU

VIDEO Dušanov (83) krumpir taman je krenuo cvjetati, a onda je pala tuča i uništila mu cijeli vrt