Djelatnica Doma za starije pokrala štićenicu, uzela joj karticu pa kupovala po dućanima

Kako doznajemo iz susjedne nam policije u Varaždinu, njihovi djelatnici dovršili su kriminalističko istraživanje nad 42-godišnjakinjom zbog sumnje da je u vremenu od 6. svibnja do 28. lipnja, okrala 75-godišnju korisnicu jednog doma za starije i nemoćne osobe.

-Ona je kao zaposlenica navedenog doma, otuđila bankovnu karticu s PIN brojem, u vlasništvu oštećene žene te s pomoću kartice plaćala robu u trgovinama, ukupne vrijednosti od oko 6000 kuna. Protiv nje će se podnijeti kaznena prijava nadležnom državnom odvjetništvu – doznajemo u policiji.

FOTO Ilustracija

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

ZAUSTAVLJEN U RUTINSKOJ KONTROLI

U jednoj vožnji nanizao hrpu prekršaja

Neprilagođena brzina

Teško stradao motociklist

Sve su priznali

Osuđen dvojac koji je provaljivao u crkve. Iz jedne ukrali i kutiju za milodare