Neugodne scene

Djelatnik policije obavio veliku nuždu u šefovom uredu

Jedan je djelatnik policije odlučio na radikalan način pokazati nezadovoljstvo sa svojim nadređenim. Kako prenose Index i Telegram, policajac je obavio veliku nuždu u prostorijama ureda svog šefa, a uneredio je i još nekoliko prostorija jedne od policijskih zgrada u Zagrebu.

Iz policije su naknadno rekli kako je njihov policijski službenik kažnjen zbog kršenja javnog reda i mira, odnosno drskog ponašanja, te vrijeđanja službenih osoba.

– Napominjemo da je policijski službenik rješenjem načelnika Policijske uprave zagrebačke privremeno udaljen iz službe do okončanja disciplinskog postupka – glasi službeni odgovor iz Policijske uprave zagrebačke.

FOTO: Ilustracija, PU zagrebačka

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

IZBIO POŽAR U SVETOM IVANU ŽABNU

VIDEO Hrabri mještani i vatrogasci jutros spriječili tragediju! “Utrčali su u goruću kuću kako bi spasili susjedi život”

Zahtjev za isplatu podnose škole

Ministarstvo upravo objavilo: “Ovim će građanima biti isplaćeno 200, odnosno 400 eura”

Zanimljivosti

Iskusni keramičar: “Ovo su najbolje pločice za kupaonicu, trajat će desetljećima!”