nalazi se u bolnici

Djevojčica (14) se otrovala ugljičnim monoksidom

​U subotu, 4. ožujka oko 19.20 sati u Varaždinskoj ulici u Poljancu, u kupaonici obiteljske kuće, 14-godišnja djevojka se otrovala ugljičnim monoksidom. Očevidom je utvrđeno da je do trovanja došlo uslijed povećane koncentracije ugljičnog monoksida unutar kupaonice kao posljedica istovremenog rada atmosferskog kombiniranog plinskog bojlera i kuhinjske nape u kuhinji.

Djevojka su pronašli članovima obitelji te je po ekipi Zavoda za hitnu medicinu Varaždinske županije prevezena u Opću bolnicu Varaždin, gdje je zadržana na liječenju. Policijski službenici nastavljaju rad na utvrđivanju svih okolnosti ovog događaja, navode iz Policijske uprave varaždinske.

FOTO: ilustracija

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

OTVORENA OBNOVLJENA KOPRIVNIČKA SINAGOGA

FOTO/VIDEO Ostvaren je jedan od najvećih projekata obnove kulturne baštine u Koprivnici

traktorist kriv za izazivanje nesreće

Zetorom skrenuo u lijevo na makadam, ali nije primijetio da ga u tom trenutku pretječe Mazda

NAGLASAK REBALANSA JE NA MJERAMA ZA LIJEČNIKE

Županija povećala proračun, diže se i kredit od 5,5 milijuna eura