nalazi se u bolnici

Djevojčica (14) se otrovala ugljičnim monoksidom

​U subotu, 4. ožujka oko 19.20 sati u Varaždinskoj ulici u Poljancu, u kupaonici obiteljske kuće, 14-godišnja djevojka se otrovala ugljičnim monoksidom. Očevidom je utvrđeno da je do trovanja došlo uslijed povećane koncentracije ugljičnog monoksida unutar kupaonice kao posljedica istovremenog rada atmosferskog kombiniranog plinskog bojlera i kuhinjske nape u kuhinji.

Djevojka su pronašli članovima obitelji te je po ekipi Zavoda za hitnu medicinu Varaždinske županije prevezena u Opću bolnicu Varaždin, gdje je zadržana na liječenju. Policijski službenici nastavljaju rad na utvrđivanju svih okolnosti ovog događaja, navode iz Policijske uprave varaždinske.

FOTO: ilustracija

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Put nalikuje na džunglu, a ne na prilaz po kojem bi se trebalo voziti

“Samo želimo normalno doći do svojih klijeti”

Nakon gotovo četvrt stoljeća služenja

Posljednjom misom kod pila oprostili se od župnika koji je obilježio njihove živote i zaključili 24 godine dugu tradiciju

Hrvatski lovački savez plaća odštetu vozaču

Pred BMW mu iskočila divljač, dobit će 6.500 eura