Djevojka (21) totalka napravila kaos u lokalu, razbijala, napala dvije poznanice…

Kako doznjemo u policiji, noćas oko 00.45 sati, u Križevcima u Ulici Matije Gupca u ugostiteljskom objektu 21-godišnjakinja je pod utjecajem alkohola od 1,57 promila narušavala javni red i mir.

– Razbila je nekoliko čaša i flaša te fizički napala 19-godišnjakinju i 21-godišnjakinju. Također, prilikom policijskog postupanja vrijeđala je policijske službenike raznim pogrdnim riječima. Zbog počinjenja prekršaja drskog ponašanja i omalovažavanja i vrijeđanja policijskih službenika protiv osumnjičene će biti podnijet optužni prijedlog nadležnom prekršajnom sudu – doznajemo.

FOTO Ilustracija

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

FOTO Pečenjaki za predjelo, Prljavci kao glavno jelo, redaju se najveći hitovi

VESELO JE U PITOMAČI

FOTO Miris pečenjaka privukao mnoštvo na glavni trg, stiže i Prljavo kazalište

Nevjerojatna rajčica iz Grabrovnice

Je li u vrtu bake Božice izrasla najveća rajčica ikad uzgojena u Hrvatskoj? Kad su je stavili na vagu, nisu vjerovali svojim očima