Provedeno je kriminalističko istraživanje

Djevojka lažno prijavila tučnjavu. Mogla bi završiti u zatvoru

Jedna je djevojka u petak oko ponoći nazvala policiju i lažno prijavila tučnjavu, zbog čega bi čak mogla završiti i u zatvoru.

“Provedenim kriminalističkim istraživanjem sumnja se da je osumnjičena 29-godišnjakinja sa šireg koprivničkog područja u petak, 23. kolovoza u 23:53 nazvala Operativno-komunikacijski centar Policijske uprave koprivničko-križevačke i lažno dojavila da je u Reki došlo do tučnjave, što je iziskivalo hitno djelovanje policijskih službenika koji su izašli na mjesto dojave”, priopćila je jutros policija.

Zbog sumnje u počinjenje kaznenog djela „Lažna uzbuna“ protiv osumnjičene će biti podnesena kaznena prijava nadležnom državnom odvjetništvu. Naime, sukladno članku 316. Kaznenog zakona, tko lažno obavijesti policiju ili drugu javnu službu koja osigurava red ili pruža pomoć o događaju koji iziskuje hitno djelovanje te službe, kaznit će se kaznom zatvora do tri godine.

FOTO ilustracija

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Prometna nesreća kod koprivnice

Sudar na raskrižju u Starigradu

uhićen i doveden na sud

Poljoprivrednik koji je pijan vozio neregistrirani i neosigurani traktor doznao kaznu

komunalac se jedini javio na natječaj

Poznato je tko će upravljati sortirnicom otpada