GRAD LUDBREG USPJEŠNO POVUKAO SREDSTVA

Dobili 30.000 eura za razne aktivnosti mališana

Grad Ludbreg dobio je od Ministarstva demografije i useljeništva 30.000 eura za provedbu edukativnih, kulturnih i sportskih aktivnosti za djecu predškolske dobi i mališane od prvog do četvrtog razreda osnovne škole. Ugovor o dodjeli sredstava u Zagrebu je potpisao Dubravko Bilić, gradonačelnik Ludbrega. Projekt će provoditi grad u suradnji s Osnovnom školom Ludbreg, dječjim vrtićima na području Ludbrega te ustanovama STEM centar Lori i Centar za kulturu i informiranje Dragutin Novak.

– Cilj projekta je potaknuti ljubav prema STEM području, matematici, fizici, biologiji i kemiji kod djece od najranije dobi. Osim STEM aktivnosti, djeca će sudjelovati i u raznim kulturnim radionicama u Arheološkom parku Iovia, dok će projekt također pokrivati sportske aktivnosti na Welcome Spring festivalu idućeg proljeća – kaže Dubravko Bilić.

FOTO Grad Ludbreg

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Terezijana je hit, a posjećenost impresivna

VIDEO Osmi dan zaredom u Bjelovaru se neće spavati i danas očekuju oboriti rekord!

MORA PLATITI 1.320 EURA

S gotovo tri promila pao je s romobila

DONESEN PROGRAM KONTROLE LUTALICA, NO NAČELNICI UPOZORAVAJU:

“Više izdvajamo po psu u azilu, nego djetetu u vrtiću, jedino rješenje koje vidim je njemački sistem”