Dobili 420.000 kuna za uređenje gradske tržnice

Grad Đurđevac od Ministarstva regionalnog razvoja i fondova Europske unije dobio je 420.000 kuna za projekt uređenja i modernizacije gradske tržnice. Radovi vrijedni 2,5 milijuna kuna obuhvaćaju uređenje modernog prostora uokvirenog lameliranim nosačima, ukrasnim pergolama i staklenim stijenama, a svakodnevni rad tržnice omogućit će se postavljanjem podnog grijanja.

Svi radovi na uređenju tržnice trebali bi završiti do kraja ovog mjeseca. Investicija obuhvaća i postavljanje odjeljaka s rashladnim vitrinama za ribu, mesne i mliječne proizvode te postavljanje 82 stola za prodavače.

– Uređenjem i modernizacijom ojačat će se kapaciteti malih proizvođača i njihova konkurentnost jer će svakodnevnim prisustvom na tržnici veći broj ljudi biti upoznat s lokalnim proizvodima što će povećati potražnju za njima i posljedično povećati lokalnu zaposlenost – kažu u gradskoj upravi.

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Financijsko izvješće Podravske banke

Smanjenje prihoda od kamata nadoknađeno prihodom od naknada i provizija. Razdoblje završeno s dobiti od pet milijuna eura

Pokupili su ga u Pitomači

Podivljali Denis sa 2,79 promila vrijeđao kondukterku sve dok u vlak nije ušla policija

U VINOGRADARSKOM PREDJELU STARA GORA PROVALJENO U ČETIRI KLIJETI

VIDEO “Kod međaša su lopovi jeli i pili, a meni ukrali motornu pilu”