Dobre vijesti iz našeg grada: Osigurana prehrana za učenike slabijeg imovinskog stanja

S početkom nove školske godine Gradu Križevcima odobreno je za financiranje EU projekt ”Školska prehrana za djecu u riziku od siromaštva na području Grada Križevaca u školskoj godini 2022.-2023.” ukupne vrijednosti 673.215,35 kuna, čime su za narednu školsku godinu osigurana sredstva za prehranu ukupno 685 učenika koji žive u siromaštvu ili su u riziku od siromaštva. Projekt se provodi u matičnoj i područnim školama OŠ Ljudevita Modeca Križevci i OŠ ”Vladimir Nazor” Križevci te u Centru za odgoj, obrazovanje i rehabilitaciju Križevci. Iz Grada pozivaju sve potencijalne korisnike prava na besplatnu prehranu da se početkom školske godine radi ostvarivanja istog obrate socijalnom radniku škole ili razredniku učenika.

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

roditelji zabrinuti za sigurnost svojih mališana

“Tražili smo da se učenika, zbog kojeg su djeca u strahu, premjesti u drugu školu ili razred, ali nam je rečeno da to nije moguće”

evo što je učinio 41-godišnjak iz pitomače

Ministar upozorio da se napadače na policajce u 75 posto slučajeva osuđuje uvjetno. To je potvrdio i primjer iz Podravine

BLAGDAN TIJELOVA

Vjernici se pomolili kod svake sjenice, vatrogasci nosili baldahin