Istraga u tijeku

Dok je čovjek bio na sprovodu, on mu je provalio u auto i ukrao novčanik

Auti na parkiralištu groblja u Ludbregu ponovno su postali mete lopovima. Nakon nekoliko godina mira ponovno je zabilježena krađa, a lopov je vrebao trenutak kad će početi sprovod. Drznik je jučer, u utorak, na parkiralištu groblja u Ludbregu provalio u auto 45-godišnjaka te mu iz novčanika ukrao nekoliko stotina eura.

Serija provala u aute na parkiralištu ludbreškog groblja zabilježena je prije tri godine, a još uvijek na oglasnoj ploči na samom ulazu stoji obavijest policije s kojom se upozorava građane da ne ostavljaju u autu novčanike i vrijedne predmete. Parkiralište nije pokriveno video nadzorom, što su lopovi očito ponovno otkrili i iskoristili neopreznost  45-godišnjaka koji je je na kraju ostao bez nekoliko stotina eura.

– Policijski službenici nastavljaju rad na otkrivanju počinitelja ovog kaznenog djela – navode u Policijskoj upravi Varaždinskoj.

FOTO Nikola Wolf

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

ODLUČILI GRADSKI VIJEĆNICI

Grad za 177.900 eura kupuje još jednu kuću u Starogradskoj  

Uhićen i opako kažnjen

Traktor mladog poljoprivrednika postao je vlasništvo države. Ove subote, oduzet mu je zauvijek

Zanimljivosti

Cijena ove gljive penje se i do nekoliko stotina eura, a okruženi ste šumama u kojoj raste. Evo gdje ćete je najlakše pronaći