Na juniorskom prvenstvu Hrvatske u Karlovcu, Dora Čolig, članica Atletskog kluba Koprivnica osvojila je srebrnu medalju. Dora je na pojedinačnom prvenstvu Hrvatske za juniore i juniorke, u disciplini skok u vis osvojila drugo mjesto preskočivši 1,72 metara. Konkurenciju je činilo 12 natjecateljica, a prva je bila Kate Hayden Voelker, iz zagrebačkog Agrama, koja je letvicu podigla na 1,78m. Čolig je pokušala parirati Zagrepčanki, no nakon tri pokušaja ovog puta nije mogla preko 1,75m.
FOTO AK Koprinivca


