Došli u Koprivnicu iz Moslavine kako bi ukrali škare i kotao

Koprivnička policija privela je kraju kriminalističko istraživanje nad 37-godišnjakom s područja Požeško slavonske županije, 38-godišnjakom s područja Sisačko-moslavačke županije i dvojicom osumnjičenika starosti 29 i 30 godina s koprivničkog područja, zbog sumnje u počinjenje kaznenog djela teške krađe provaljivanjem.

-Sumnja se da su između 14. i 15. lipnja, u Koprivnici u Frankopanskoj ulici provalili u kuću iz koje su otuđili vrtne škare i dio kotla za pečenje rakije, oštetivši vlasnika za oko 1000 kuna – doznajemo.

Zbog sumnje u počinjenje kaznenog djela teške krađe protiv osumnjičenika je podnijeta kaznena prijava nadležnom državnom odvjetništvu i predani su pritvorskom nadzorniku.

Foto ilustracija

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

MALONOGOMETNO VULIČNO PRVENSTVO OPĆINE VIRJE

Ekipa Trnovac osvojila laskavu titulu pobjednika

Ostale na pet bodova

FOTO/VIDEO Podravka peti put zaredom poražena u Ligi prvakinja, Dankinje slavile s četiri gola razlike

Krivudao lijevo-desno, nije ga se moglo zaobići

Pijani traktorist izazvao kaos