KOD KIPA SVETOG NIKOLE

Dravski pajdaši tradicionalno proslavili Nikolinje

Dravski pajdaši tradicionalno su proslavili blagdan svetog Nikole na rijeci Dravi u Ferdinandovcu. Kod kipa svetog Nikole upalili su lampaše te minutom šutnje odali počast svi preminulim prijateljima, a prigodno druženje priređeno kod Ivana Štefanova i Franje Vranića.

– Svetog Nikolu smatramo kao našeg zaštitnika pa svake godine na rijeci Dravi odajemo počast preminulim prijateljima te prigodnim druženje slavimo Nikolinje – ističu Dravski pajdaši.

FOTO Zdravko Dragica

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

POČELA PICOKIJADA

Miroslav Škoro hitovima i šalama zabavio Picoke i njihove goste

Terezijana je hit, a posjećenost impresivna

VIDEO Osmi dan zaredom u Bjelovaru se neće spavati i danas očekuju oboriti rekord!

MORA PLATITI 1.320 EURA

S gotovo tri promila pao je s romobila