Drnjančani slavili na krilima nevjerojatnog Bačija

Doktor, car, nogometni mag…samo su neki epiteti kojim su navijači Tomislava nakon triler utakmice u Vojakovcu i pobjede 2:3 nadjevali Hrvoja Bačija. Legendarni Belčo se nakon ranjavanja u kojem je jedva ostao živ podigao kao feniks iz pepela i igra nogomet života. Doslovno sam pobijedio je Viktoriju, zabio je dva gola i jednog namijestio Hrženjaku Joji. No, da Viktorija kod kuće nije nimalo lagan protivnik, osjetili su Drnjančani već u 31. minuti kada je Brunec sudio penal za njih koji je realizirao Kolarić i doveo crvene u vodstvo 1:0. Izjednačio je Bači u 38. minuti i tim se rezultatom otišlo na odmor. Posljednjih deset minuta utakmice bilo je ‘na rubu živaca’. U 80. minuti domaći su poveli preko Baboka i kada su domaći u 90. minuti već u glavama knjižili tri boda na scenu je stupio Bači koji je najprije poravnao za 2:2, a zatim u sljedećem napadu učinio sve da Hrženjak poentira za pobjedu 2:3.

Kup Peski u lovu ribe udicom na plovak

Molvarcima prvo mjesto, Danijel Kopričanec pojedinačno najbolji

AKTIVAN VIKEND TRKAČA IZ ĐURĐEVCA

FOTO Mirko Antoljak istrčao ultramaraton Zagreb – Vukovar, Senzel i Antolaš do postolja u Kalinovcu