Druga liga: Koprivničanci doživjeli poraz kod Medveščaka

Rukometaši Koprivnice zabilježili su poraz protiv rivala Medveščaka na njihovu domaćem terenu. Rezultat je bio 27:24 u korist domaćina. Momčad Medveščaka brzo je stekla veliku prednost nad Koprivničancima, točnije u 13. minuti kada im je počela bježati čak tri gola razlike. Gosti su se rezultatski opako približili tek pred kraj utakmice, kada su došli do samo jedan gol razlike, i to u 53. minuti. No, domaći su potvrdili dominaciju te do kraja utakmice gotovo rutinski osigurali pobjedu od tri razlike.

Najviše pogodaka postigao je Medveščakov Načkar, i to njih devet, dok su kod Koprivnice po pet pogodaka imali Kos i Friščić. Koprivnica se nakon petog kola na ljestvici Druge hrvatske rukometne lige – Sjever nalazi na osmom mjestu. Iduće kolo igraju kod kuće protiv susjednog Ludbrega, koji trenutno drži visoko drugo mjesto.

RASPISAN NATJEČAJ ZA SANACIJU TRAVNJAKA

Još dvije utakmice i hibrid odlazi u povijest. Za Slaven je bio vrlo nesretan zadnjih godina…

taman pred međusobni okršaj

Cvetkovčani već hlade šampanjac. Glavnom rivalu oduzeta tri boda zbog nevjerojatne greške

BAKLJADA PRED STADIONOM

VIDEO Evo kako su dočekani pioniri Slavena nakon odličnog plasmana na turniru u Umagu

županijski nogomet

FOTO Močilani i Herešinčani se provukli, Lipa iznenadila, Sabarija pala u Koledincu

PREOKRET ZA VELIKO SLAVLJE

FOTOGALERIJA Mladi biseri Bošnjak i Jagušić “pomeli” Šibenčane i odveli juniore u mirne vode

praznik nogometa

FOTO Hajduk došao u krizi i opet uzeo sve u Koprivnici. Upisan tko zna koji domaći poraz