Druga liga: Pobjeda Đurđevčanki, poraz Pitomačanki

Rukometašice Đurđevca u četvrtom su kolu Druge hrvatske lige Sjever opravdale ulogu favoritkinja protiv Zrinskog II iz Čakovca i upisale uvjerljivu pobjedu 37:30. Čakovčanke su držale rezultatski priključak do 17. minute, a nakon toga Đurđevčanke su pokazale svoje pravo lice te na predah otišle s plus tri. U drugom poluvremenu Đurđevčanke su kontrolirale igru i rezultat i na kraju slavile s uvjerljivih plus sedam. Za Đurđevac su igrale i golove postigle: Tihana Kožar 4, Valerija Magdić, Maja Tolić 4, Natalija Paro 4, Ivana Zirn 12, Jana Jaković, Gabriela Vrabec, Lea Pavlović 5, Viktorija Magdić, Kristina Zeko 3, Lucija Radić, Mariana Sabolović, Lorena Zrilić, Pina Talijan, Viktorija Šestak 5 i Nika Kopričanec.

Pitomača je na gostovanju kod Garešnice pretrpjela poraz 41:29. Pitomačanke su u prvih 20 minuta bile ravnopravne protivnice, a prvi njihov pad u završnici prvog dijela Garešnica je iskoristila i odlijepila se na plus šest te u nastavku mirno privela susret kraju. Za Pitomaču su nastupile i golove postigle: Iva Biuk, Mia Zagrajski 12, Erin Pintarić, Nina Ferić 5, Tamara Štefanec 5, Antonela Brlas, Iva Blažević, Nika Pintarić 1, Marija Roberta Magić 4, Ema Antoljak, Nika Dedi, Ana Šimić Kaša, Dora Šandrovčan 2 i Karla Paleka.

praznik nogometa u podravini

Hajduk u Koprivnici nije poražen tri godine, Radeljić najavio iznenađenja i rušenje ‘Bilih’

NEKIMA IZBORNA, NEKIMA SPORTSKA SRIJEDA

FOTO Cvetkovčani ‘na mišiće’ kroz močilski pakao, iznenađenje u Kalinovcu

2. HRL SJEVER

FOTO Linice u zadnjoj domaćoj utakmici pobijedile Zrinski i skočile na drugo mjesto

IVAN RADELJIĆ, NOVI TRENER SLAVEN BELUPA, O PLANOVIMA, IGRAČIMA, BUDUĆNOSTI...

Želim da Koprivnica, baš kao u moje vrijeme, opet bude neosvojiva utvrda

Podijeljene plakete najistaknutijim pojedincima i kolektivima u Đurđevcu

Viktorija Šestak i Anatoliy Snozyk najbolji sportaši, ribolovke i mladi nogometaši klubovi

totalna dominacija

“Kanta” se vraća kući! Podravka mjesec dana prije kraja sezone potvrdila naslov prvakinja