Družile se mlade nade i roditelji

Košarkaški klub Mladost iz Đurđevca ovu je sezonu zaključio tradicionalnim druženjem igrača, roditelja i članova kluba. U sklopu druženja igrači mlađih selekcija odigrali su revijalne utakmice protiv svojih roditelja, a rezultati su bili u drugom planu. Nakon revijalnih utakmica druženje je nastavljeno u hostelu Borik, a mladim nadama na ostvarenim rezultatima čestitao je i gradonačelnik Hrvoje Janči.

– Mlade selekcije imale su rezultatski dobru sezonu, a posebno smo ponosni na uspjehe dječaka do 13 godina. Zahvaljujemo svim igračima, trenerima i članovima uprave na trudu, zalaganju i podršci te se nadamo da će iduća sezona biti još uspješnija – kaže Silvio Rogoz, predsjednik Košarkaškog kluba Mladost.

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Državni prvaci iz Križevaca

Petar Kuzmić i Pavo Jurić pozvani u reprezentaciju

Dolazi iz Drnja

Luis Petrić prvo je pojačanje Močila za novu sezonu

Skok u vis

Dora Čolig viceprvakinja Hrvatske