Družile se mlade nade i roditelji

Košarkaški klub Mladost iz Đurđevca ovu je sezonu zaključio tradicionalnim druženjem igrača, roditelja i članova kluba. U sklopu druženja igrači mlađih selekcija odigrali su revijalne utakmice protiv svojih roditelja, a rezultati su bili u drugom planu. Nakon revijalnih utakmica druženje je nastavljeno u hostelu Borik, a mladim nadama na ostvarenim rezultatima čestitao je i gradonačelnik Hrvoje Janči.

– Mlade selekcije imale su rezultatski dobru sezonu, a posebno smo ponosni na uspjehe dječaka do 13 godina. Zahvaljujemo svim igračima, trenerima i članovima uprave na trudu, zalaganju i podršci te se nadamo da će iduća sezona biti još uspješnija – kaže Silvio Rogoz, predsjednik Košarkaškog kluba Mladost.

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Paklene vrućine, ali i atmosfera u svetom petru

VIDEO Petrovčice organizirale prvi ženski nogometni turnir i to humanitarnog karaktera, na aukciji potpisan dres Dinama

Kristijan Katalenac prešao u Weiz

Najbolji strijelac 3. NL Sjever napustio Graničar i preselio u Austriju

NOĆ KOŠARKE

VIDEO Okupili se vrhunski košarkaši, Borik po jubilarni deseti put osvojio titulu pobjednika