Drznica se Audijem zabila u Bmw: Mislila je da će se lako izvući, ali…

U četvrtak 19. siječnja, na parkingu na Trgu Eugena Kumičića netko se zabio u Bmw i odlučio nastaviti svojim putem, no vlasnica vozila je uzela stvari u svoje ruke i između ostaloga, zatražila pomoć u traženju krivca i putem društvenih mreža te čak najavila nagradu onome ko pomogne u pronalasku počinitelja.

Srećom, par dana kasnije, krivac je pronađen, a kako javlja Policijska uprava Koprivničko-Križevačka kriminalističkim istraživanjem utvrđeno je da se radi o 22-godišnjoj vozačici koja se Audijem koprivničkih registarskih oznaka nepropisnim skretanjem zabila u propisno parkirani osobni automobil te nakon što je prouzročila prometnu nesreću nije izvjestila policiju o štetnom događaju niti oštećeniku ostavila podatke o sebi i vozilu kojim je prouzročila štetu.

Protiv vozačice će biti pokrenut prekršajni postupak.

FOTO: Facebook

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Terezijana je hit, a posjećenost impresivna

VIDEO Osmi dan zaredom u Bjelovaru se neće spavati i danas očekuju oboriti rekord!

MORA PLATITI 1.320 EURA

S gotovo tri promila pao je s romobila

DONESEN PROGRAM KONTROLE LUTALICA, NO NAČELNICI UPOZORAVAJU:

“Više izdvajamo po psu u azilu, nego djetetu u vrtiću, jedino rješenje koje vidim je njemački sistem”