Đurđevačkim puhačima zlatna plaketa

Puhački orkestar Dobrovoljnog vatrogasnog društva Đurđevac osvojio je zlatnu plaketu na državnoj smotri amaterskih puhačkih orkestara kojoj je bio i domaćin. Stručno povjerenstvo u sastavu Miro Saje, Vanja Lisjak i Tonći Ćićerić dodijelilo je visoke ocjene đurđevačkim puhačima, a zlatne plakete još su osvojili Gradski puhački orkestar Križevci i Puhački orkestar Dobrovoljnog vatrogasnog društva Gornji Desinec.

-Još jednom smo potvrdili da naš orkestar spada među najbolje puhačke orkestre u Hrvatskoj i ponosni smo na još jedan veliki uspjeh. Vesele nas i pohvale koje smo dobili za organizaciju i domaćinstvo državne smotre – kaže Božidar Škurdija, voditelj puhačkog orkestra Dobrovoljnog vatrogasnog društva Đurđevac.

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

KUM JE BIO MIROSLAV ŠKORO

Pogače, zlevanke, diganke, prkače i ručne radove izložile 34 udruge žena

POČELA PICOKIJADA

Miroslav Škoro hitovima i šalama zabavio Picoke i njihove goste

Terezijana je hit, a posjećenost impresivna

VIDEO Osmi dan zaredom u Bjelovaru se neće spavati i danas očekuju oboriti rekord!