Đuređvčanke u derbiju poražene od Virovitičanki

Rukometašice Đurđevca u derbiju drugog kola Druge hrvatske lige Sjever pretrpjele su poraz 27:29 od Virovitice. U prvih 20 minuta igralo se gol za gol, a Virovitičanke su u završnici prvog poluvremena iskoristile crnu rupu u igri Đurđevčanki i na predah otišle s plus tri.

U 50. minuti Đurđevčanke su se približile na minus jedan i imale su dva napada za izjednačenje koja nisu iskoristile pa je i u završnici nastavka uslijedio njihov pad i Virovitičanke su na kraju očuvale vodstvo i upisale pobjedu. Za Đurđevac su igrale i golove postigle: Ivana Dombaj, Tihana Kožar 1, Maja Tolić 1, Viktorija Šestak 4, Natalija Paro 4, Ivana Zirn 11, Gabriela Vrabec, Lea Pavlović 3, Kristina Zeko 3, Lucija Radić, Nika Kopričanec, Mariana Sabolović i Pina Talijan. Rukometašice Pitomače su, pak, na gostovanju u Slavonskom Brodu izgubile od Broda 29:27. Sve do 55. minute Pitomačanke su bile u igri za pobjedu, no u samoj završnici Brođanke su bile spretnije i na kraju slavile s plus dva.

gostovanje u puli

Radeljić najavio mlađi Slaven: Juniori će startati, greške im ne brojim, ali tražim energiju

treća pobjeda u kvalifikacijama

Virovke rasturile zagrebački Falcons i osigurale dodatno razigravanje za Premijer ligu

RASPISAN NATJEČAJ ZA SANACIJU TRAVNJAKA

Još dvije utakmice i hibrid odlazi u povijest. Za Slaven je bio vrlo nesretan zadnjih godina…

taman pred međusobni okršaj

Cvetkovčani već hlade šampanjac. Glavnom rivalu oduzeta tri boda zbog nevjerojatne greške

BAKLJADA PRED STADIONOM

VIDEO Evo kako su dočekani pioniri Slavena nakon odličnog plasmana na turniru u Umagu