Branič Hajduka i bek Slavena

Dva Podravca u najboljoj momčadi HNL-a

Filip Krušelj i Zvonimir Šarlija našli su se u izboru najboljih 11 igrača sezone prema izboru švicarskog CIES Football Observatoryja, odnosno Međunarodnog centra za sportske studije. Branič Hajduka Šarlija i bek Slaven Belupa Krušelj tako su uvršteni među najbolje nogometaše hrvatskog prvenstva u momčad koju još čine Kolić, Pajač, Dominguez, Pukštas, Stojković, Mišić, Hoxha, Beljo i Fruk. Iz CIES-a su objasnili kako je izbor napravljen na temelju statističkih pokazatelja igrača u različitim segmentima igre, rezultata momčadi u utakmicama u kojima su nastupali te minutaže tijekom sezone, a riječ je o izboru za 34 lige koje završavaju natjecateljsku sezonu.

FOTO arhiva PL

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Utakmica odluke igra se u Novom Virju, trener Graničara Marin Ferderber:

“Još vjerujemo u čudo, priča se o 500 ljudi na ogradi, nadamo se da će presidente osigurati dovoljno jela i pijače!”

Odličan tjedan mladih Picoka

Talenti Graničara osvojili turnir u Molvama, bili i četvrti u Čulincu

s 58 pogodaka bio najbolji strijelac državne završnice

Dominik Vorih nakon odličnih nastupa na Državnom prvenstvu dobio poziv u reprezentaciju