Dva zlata Vitezovcima

Streličari su krenuli s turnirima na otvorenoma, a na svojem prvom nastupu streličari OŠ Grigor Vitez iz Svetog Ivana Žabna osvojili su dvije zlatne medalje. Na turniru “Varaždin open WA 720 star ” zlata su osvojili Antonio Kobal olimpijskim lukom za dječake do 12 godina na 25 metara i Mihael Borošak olimpijskim lukom u kategoriji kadeta na čak 60 metara. Bravo Vitezovci!

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

malonogometni turnir u Martijancu

Talenti ludbreške Podravine osvojili zlato i broncu u Martijancu

održana 6. Zlatna bućka Podravine

Ivano Grubić sa somom od osam kilograma najbolji. Pogledajte fotke i videoreportažu

natjecali se u tri kategorije

Na 5. kupu ŠN Općine Koprivnički Ivanec nastupilo 19 ekipa