Dva zlata Vitezovcima

Streličari su krenuli s turnirima na otvorenoma, a na svojem prvom nastupu streličari OŠ Grigor Vitez iz Svetog Ivana Žabna osvojili su dvije zlatne medalje. Na turniru “Varaždin open WA 720 star ” zlata su osvojili Antonio Kobal olimpijskim lukom za dječake do 12 godina na 25 metara i Mihael Borošak olimpijskim lukom u kategoriji kadeta na čak 60 metara. Bravo Vitezovci!

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Državni prvaci iz Križevaca

Petar Kuzmić i Pavo Jurić pozvani u reprezentaciju

Dolazi iz Drnja

Luis Petrić prvo je pojačanje Močila za novu sezonu

Skok u vis

Dora Čolig viceprvakinja Hrvatske