Završili u kanalu

Dvije osobe teško ozlijeđene u padu s motocikla

U prometnoj nesreći koja se dogodila u petak u 9 sati ujutro na cesti Gola – Novačka, teško su ozlijeđene dvije osobe.

Kako javlja policija, 57-godišnji državljanin Mađarske upravljao je motociklom mađarske nacionalne oznake u smjeru Novačke. Zbog neprilagođene brzine motociklom je sletio van kolnika u odvodni kanal.

“U prometnoj nesreći teške tjelesne ozljede zadobio je vozač i 57-godišnja putnica (državljanka Republike Mađarske)” stoji u priopćenju policije.

FOTO ilustracija

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

usporedba s ocjenom stanja kolnika iz 2017. godine

Unatoč uloženim milijunima, ceste se raspadaju

jeste li znali?

Stavila je ovu biljku na prozor i muhe u svom domu više nikad nije vidjela: “Košta manje od dva eura, a traje tjednima”

mora platiti 500 eura kazne

Unuk napao baku s kojom živi jer je uzimala njegova drva za ogrjev: “Mrcina, tko ti je dozvolio!?”