Završili u kanalu

Dvije osobe teško ozlijeđene u padu s motocikla

U prometnoj nesreći koja se dogodila u petak u 9 sati ujutro na cesti Gola – Novačka, teško su ozlijeđene dvije osobe.

Kako javlja policija, 57-godišnji državljanin Mađarske upravljao je motociklom mađarske nacionalne oznake u smjeru Novačke. Zbog neprilagođene brzine motociklom je sletio van kolnika u odvodni kanal.

“U prometnoj nesreći teške tjelesne ozljede zadobio je vozač i 57-godišnja putnica (državljanka Republike Mađarske)” stoji u priopćenju policije.

FOTO ilustracija

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

TUŽNA VIJEST

Preminuo Zvonko Zagrajski

ZAVRŠNA SVEČANOST

Mališani se oprostili od vrtića

BROJNI PROBLEMI ZA MJEŠTANE GLOBOČECA LUDBREŠKOG

VIDEO Božo je iz očaja kupio staru, pokvarenu kameru nalik policijskom radaru: “Čim je vozači ugledaju, koče i blicaju”