RADOVI GimnastičkOG klubA U PONOM SU JEKU

Dvorana u izradi, investicija veća od 50.000 eura

Radovi novoosnovanog Gimnastičkog kluba Koprivnica u punom su jeku. Naime, na svom su Facebooku objavili kako je trenutno u prostoru iznad koprivničkog Pevexa u izradi njihova dvorana za treninge. Sve ide prema planu i sprave će uskoro biti spremne za korištenje.

– Ukupna vrijednost investicije iznosi preko 50.000 eura, čime ćemo osigurati vrhunske uvjete za sve naše članove. Dvorana će biti opremljena svim potrebnim spravama za mušku i žensku sportsku gimnastiku, uključujući parter, dvovisinske ruče, gredu, karike, konja s hvataljkama, preču, trampolin i razne strunjače. Cilj nam je omogućiti kvalitetne uvjete za trening, kako za rekreativce, tako i za one koji žele ostvarivati natjecateljske uspjehe. Ova oprema dolazi od renomiranih svjetskih proizvođača, što jamči sigurnost i kvalitetu – poručili su.

FOTO Gimnastički klub Koprivnica

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

SVEČANA SJEDNICA U KOPRIVNIČKOM IVANCU

Planovi su veliki i ambiciozni, žele zadržati mlade i povećati kvalitetu života svih mještana

tenis

Mladi Picoki odlični na domaćem turniru

POLJOPRIVREDNIKU NEVRIJEME NAPRAVILO VELIKU ŠTETU

VIDEO Dušanov (83) krumpir taman je krenuo cvjetati, a onda je pala tuča i uništila mu cijeli vrt