RADOVI GimnastičkOG klubA U PONOM SU JEKU

Dvorana u izradi, investicija veća od 50.000 eura

Radovi novoosnovanog Gimnastičkog kluba Koprivnica u punom su jeku. Naime, na svom su Facebooku objavili kako je trenutno u prostoru iznad koprivničkog Pevexa u izradi njihova dvorana za treninge. Sve ide prema planu i sprave će uskoro biti spremne za korištenje.

– Ukupna vrijednost investicije iznosi preko 50.000 eura, čime ćemo osigurati vrhunske uvjete za sve naše članove. Dvorana će biti opremljena svim potrebnim spravama za mušku i žensku sportsku gimnastiku, uključujući parter, dvovisinske ruče, gredu, karike, konja s hvataljkama, preču, trampolin i razne strunjače. Cilj nam je omogućiti kvalitetne uvjete za trening, kako za rekreativce, tako i za one koji žele ostvarivati natjecateljske uspjehe. Ova oprema dolazi od renomiranih svjetskih proizvođača, što jamči sigurnost i kvalitetu – poručili su.

FOTO Gimnastički klub Koprivnica

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Terezijana je hit, a posjećenost impresivna

VIDEO Osmi dan zaredom u Bjelovaru se neće spavati i danas očekuju oboriti rekord!

MORA PLATITI 1.320 EURA

S gotovo tri promila pao je s romobila

DONESEN PROGRAM KONTROLE LUTALICA, NO NAČELNICI UPOZORAVAJU:

“Više izdvajamo po psu u azilu, nego djetetu u vrtiću, jedino rješenje koje vidim je njemački sistem”