sigetec ludbreški

Ekipa Biro NSA osvojila malonogometni noćni turnir

U nedjelju je u Sigecu Ludbreškom održana završnica tradicionalnog malonogometnog noćnog turnira. Kada sezona dođe kraju, momčadi svoja znanja i vještine pokažu na betonskoj podlozi, a tako je bilo i ove godine.

Prvo mjesto osvojila je ekipa Biro NSA, koja je u finalu svladala Brazil ELTS. Treće mjesto pripalo je momčadi Mlade nade, dok je četvrta bila Struga.

Oko terena na kojem su se igrale utakmice skupio se veliki broj gledatelja, da bi prije i poslije susreta gledatelji uživali u druženju pod šatorima.

FOTO NK Mladost Sigetec Ludbreški

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Patuljan iz Pustakovca slavio

Ulovili 123 šarana teških 770 kilograma

Plivači Šoderice osvojili tri medalje

Marić i Patrčević Lončarić zlatni, Treščec srebrni na otvorenju Kupa Hrvatske

Košarka 3x3

Radnik osvojio zlato i srebro na Crosscity Buckets turniru