Farmaceuti se u Međugorju pripremaju za nastavak lige

Nogometaši Slaven Belupa pripremaju se za nastavak prvenstva u Međugorju. Trener Zoran Zekić i njegov stručni stožer pripremili su za svoje nogometaše taktički trening u trajanju od 80 minuta. Iako naporan, Slavenaši su trening odradili u odličnoj atmosferi. Zekić je na raspolaganju imao sve svoje igrače. Naše nogometaše novi trening čeka sutra.

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Državni prvaci iz Križevaca

Petar Kuzmić i Pavo Jurić pozvani u reprezentaciju

Dolazi iz Drnja

Luis Petrić prvo je pojačanje Močila za novu sezonu

Skok u vis

Dora Čolig viceprvakinja Hrvatske