DOBRE VIJESTI ZA MJEŠTANE

Ferdinandovac dobio novu doktoricu obiteljske medicine

Općina Ferdinandovac dobila je novu doktoricu obiteljske medicine. S radom je započela u ponedjeljak, 9. listopada, a riječ je o mladoj Tei Knapić koja je nakon završenog studija medicine iz svojih rodnih Križevaca odlučila doći raditi u Podravinu.

“Želimo zahvaliti i dosadašnjoj doktorici Ivi Vidović koja je u protekle dvije godine vodila ordinaciju u Ferdinandovcu, te poželjeti puno uspjeha u daljnjem životu i karijeri”, dodaju iz općine.

FOTO Općina Ferdinandovac

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

ORDINACIJA NA KOTAČIMA

Mobilna ambulanta počela s radom

MIRIŠLJAVE, SLATKE I SVJEŽE BOROVNICE JASNICE CMRK

VIDEO Ubrane su prije svitanja, cijena ista kao lani i kad ih Jasnica donese na plac, planu u trenu

mora platiti gotovo 2.000 eura

S tri promila se zabio u parkirani Mercedes pa pokušao pobjeći s mjesta nesreće