Ferdinandovčani u završnici stigli do troboda

Ferdinandovac je novo prvenstvo Četvrte hrvatske lige otvorio pobjedom 2:1 protiv Garića. U prvom poluvremenu Ferdinandovčani su bili bolja momčad, ali nisu uspjeli iskoristiti terensku premoć. Najbliže početnoj prednosti bili su u 23. minuti u kojoj je udarac Pipića s 12 metara prohujao tik uz desnu vratnicu. Garić je šokirao domaćina u 57. minuti.

Dubinska lopta prošla je do Golubića koji je bio neumoljiv za 0:1. Ferdinandovčani nisu potonuli i u 67. minuti stigli su do izjednačenja. Galogaža je u kaznenom prostoru srušio Fučeka, a Đipalo je s bijele točke zabio za 1:1. Sreća je bila na strani Ferdinandovca u 87. minuti kad je nakon oštrog ubačaja Đipala Jeđud zatresao vlastitu mrežu za konačnih 2:1.

prvenstvo osnovnih i srednjih škola

Koprivničke gimnazijalke državne prvakinje u rukometu, mali Radići uzeli srebro

VETERANI PRVA I DRUGA ŽNL

FOTO Herešin na Kovačekov pogon torpedirao Virovce, Močile ispustile prvo mjesto

dan sporta srednje škole

FOTOGALERIJA: Igralo se na sve strane, učenici testirali sposobnosti profesora

praznik nogometa u podravini

Hajduk u Koprivnici nije poražen tri godine, Radeljić najavio iznenađenja i rušenje ‘Bilih’

NEKIMA IZBORNA, NEKIMA SPORTSKA SRIJEDA

FOTO Cvetkovčani ‘na mišiće’ kroz močilski pakao, iznenađenje u Kalinovcu

2. HRL SJEVER

FOTO Linice u zadnjoj domaćoj utakmici pobijedile Zrinski i skočile na drugo mjesto