IVANJE V SESVETAM

Folkloraši dobro zabavili Sesvečane

U Podravskim Sesvetama održana je tradicionalna manifestacija „Ivanje v Sesvetam”. U bogatom kulturno-umjetničkom programu svoje pjesme i plesove predstavila su kulturno – umjetnička društva Frankopan iz Ferdinandovca, Petar Preradović iz Grabrovnice, Marijan Pavleković Pajo iz Otrovanec i Podravka iz Starogradačkog Marofa te Udruga Škrinja Bušetina i Kulturna udruga Sveti Martin iz Dubrave. Za najmlađe posjetitelje organizirana je i zabava na besplatnim napuhancima, dok je nakon folkloraša posjetitelje zabavljao Less band.

FOTO Stjepan Jagić

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Kristijan Katalenac prešao u Weiz

Najbolji strijelac 3. NL Sjever napustio Graničar i preselio u Austriju

Zanimljivosti

Cvjećarka otkrila koja biljka bez problema preživljava paklene vrućine: “Ne samo to, komarci i štetnici je ne podnose”

SUBOTU PRIJEPODNE OBILJEŽILO POLITIČKO NADMETANJE

VIDEO SDP i Možemo! u Koprivnici o “Plenkovićevoj inflaciji”, HDZ odgovorio optužbama na račun gradske vlasti