IVANJE V SESVETAM

Folkloraši dobro zabavili Sesvečane

U Podravskim Sesvetama održana je tradicionalna manifestacija „Ivanje v Sesvetam”. U bogatom kulturno-umjetničkom programu svoje pjesme i plesove predstavila su kulturno – umjetnička društva Frankopan iz Ferdinandovca, Petar Preradović iz Grabrovnice, Marijan Pavleković Pajo iz Otrovanec i Podravka iz Starogradačkog Marofa te Udruga Škrinja Bušetina i Kulturna udruga Sveti Martin iz Dubrave. Za najmlađe posjetitelje organizirana je i zabava na besplatnim napuhancima, dok je nakon folkloraša posjetitelje zabavljao Less band.

FOTO Stjepan Jagić

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

MIRIŠLJAVE, SLATKE I SVJEŽE BOROVNICE JASNICE CMRK

VIDEO Ubrane su prije svitanja, cijena ista kao lani i kad ih Jasnica donese na plac, planu u trenu

mora platiti gotovo 2.000 eura

S tri promila se zabio u parkirani Mercedes pa pokušao pobjeći s mjesta nesreće

U 3 UJUTRO DOK SVI SPAVAJU, PAVICA (78) KREĆE IZ VOJAKOVCA ZA ZAGREB

VIDEO Njezino je povrće na Kvatriću tražena roba, a kad se cijeli tjedan ne pojavi na tržnici, vjerne mušterije ostavlja u brizi