FOTO Blagoslovili temelje Doma za starije osobe i otvorili izložbu o biskupu Kokši

Župa Uznesenja blažene djevice Marije iz Molva u suradnji s Općinom svečano je obilježila Trojački pondelek. Nakon središnje svete mise koju je predvodio umirovljeni biskup Josip Mrzljak blagoslovljeni su temelji budućeg Doma za starije i nemoćne osobe. U izgradnju Doma koji će za 18 osoba ponuditi dnevni boravak bit će uloženo 10,2 milijuna kuna, a projekt se u potpunosti financira europskim novcem.

Kako Župa i Općine Molve ovu godinu slave kao godinu pokojnog biskupa Đure Kokše, domaćeg sina, u suradnji s Muzejom grada Koprivnice, priređena je i dokumentaristička izložba o njegovom životu i djelu s naglaskom na poveznice s Molvama.

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

NAJNOVIJI PODACI HRVATSKOG ZAVODA ZA JAVNO ZDRAVSTVO:

Svaka druga smrt u našoj županiji ima isti uzrok

Jeste li Znali?

Vrhunski kuhar dao najbolji savjet ikad! “Posolite tavu prije pečenja, vjerujte, bit ćete mi zahvalni”

NESREĆA SE DOGODILA U SRIJEDU

Žena na koju je naletio kamion preminula u bolnici