TURNIR U ULIČNOJ KOŠARCI U ĐURĐEVCU

FOTO Borik u finalu „očerupao” Picokače

Košarkaški klub Mladost iz Đurđevca organizirao je tradicionalni turnir u uličnoj košarci, Noć košarke, na kojem je nastupilo šest ekipa – Noćni hakleri iz Koprivnice, T – napad iz Bjelovara, Picokače iz Đurđevca, 3×3 Beton design pro iz Bjelovara, Crveni iz Đurđevca i Borik iz Bjelovara. Prvo mjesto osvojio je Borik koji je u finalu s visokih 21:8 pobijedio Picokače. U susretu za treće mjesto Noćni hakleri su s 21:8 pobijedili 3×3 Beton design pro. Za pobjedničku ekipu Borik nastupili su Julijan i Stefan Zadravec, Antun Gregar Hrženjak i Antonio Šoš. Najbolji igrač turnira je Stefan Zadravec, dok je u natjecanju u tricama pobijedio Andrija Cestar.

FOTO Danijel Domišljanović

Kup Peski u lovu ribe udicom na plovak

Molvarcima prvo mjesto, Danijel Kopričanec pojedinačno najbolji

AKTIVAN VIKEND TRKAČA IZ ĐURĐEVCA

FOTO Mirko Antoljak istrčao ultramaraton Zagreb – Vukovar, Senzel i Antolaš do postolja u Kalinovcu