DRUGA ŽNL VARAŽDIN

FOTO Bukovčan poveo pa doživio “potop” protiv vodećeg Dinama

U sklopu 10. kola Druge ŽNL VŽ, Bukovčan 27 iz Malog Bukovca na svome je terenu ugostio Dinamo 01 iz Vrbanovca. Bez obzira na to što su Vrbanovčani vodeći sastav lige, Bukovčani su od ovog susreta imali velika očekivanja i smatrali su da na domaćem terenu uz podršku navijača mogu iznenaditi favorita. Utakmica je i krenula u tom smjeru jer je Bukovčan poveo u 16. minuti preko Kapusta na opće oduševljenje domaćih navijača. Taj pogodak trebao je dati vjetar u krila domaćem sastavu, ali u idućim minutama Dinamo je pokazao zašto je uvjerljivo vodeća momčad prvenstva. U 25. minuti susreta rezultat je poravnao Klekar, potom je u 37. minuti za vodstvo zabio Jagić, a u 40. je minuti za 3:1 precizan bio Jug.

U nastavku susreta Vrbanovčani su ubacili u brzinu više te Bukovčanima onemogućili bilo kakav eventualni povratak u utakmicu. Levatić je u 49. minuti postigao pogodak za 4:1, a potom je Jagić s dva pogotka u razmaku od 10 minuta postavio konačnih 6:1 i kompletirao svoj hattrick. Domaći navijači nemilice su gledali kako vratar Lovasić spuštenog pogleda mora čak šest puta vaditi loptu iz mreže, ali pomoći nije bilo jer Dinamo je bez obzira na početni rezultat pokazao da je u Malom Bukovcu bio apsolutni favorit. U sljedećem kolu pred Dinamom je ligaški derbi jer će ugostiti drugoplasiranu Mladost iz Šemovca i pobjedom bi napravili veliki korak prema osvajanju jesenskog naslova prvaka. Bukovčani će pak na gostovanje kod Orača iz Petrijanca, gdje će sigurno tražiti bolju izvedbu.

DRUGA I TREĆA ŽNL

FOTO Sokol i Polet “popili” devet komada, luda utakmica u Gornjoj Rijeci

MARSONIA SE NIJE DOBRO PROVELA

ŽNK Koprivnica ostvarila novu uvjerljivu pobjedu

Zbog zaleđa nepriznata dva pogotka domaćih

FOTO Novi nesretan poraz Slavena, sve sporne sudačke odluke otišle na stranu Hajduka