FOTO Čak 14 ekipa kuhalo fišpaprikaš

Sportsko – ribolovni klub Drava iz Novog Virja u suradnji s Općinom Novo Virje organizirao je na izletištu Čarda natjecanje u kuhanju fišpaprikaša na kojem je nastupilo 14 ekipa. Prvo mjesto osvojila je ekipa Peski iz Đurđevca, drugo Bistra iz Repaša te treće Kumovi. Brojni posjetitelji mogli su nakon natjecanja uživati u degustaciji fišpaprikaša i ostalih ribljih specijaliteta.

-Fišijada je i po broju ekipa i po broju posjetitelja opravdala očekivanja, a s ovim natjecanjem je naš klub dao svoj obol u proslavi Dana Općine – kaže Franjo Marčinko, predsjednik Sportsko – ribolovnog kluba Drava.

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

tenis

Mladi Picoki odlični na domaćem turniru

Šaranski kup

Izvukli iz jezera 615 kilograma ribe, no ovog će amura posebno pamtiti

malonogometni turnir u Martijancu

Talenti ludbreške Podravine osvojili zlato i broncu u Martijancu