FOTO: Deblo mu palo na auto u vožnji, pravo je čudo da se nikome nije ništa dogodilo

Danas se oko podneva dogodila neviđena nezgoda u prometu na području Novigrada Podravskog, doznajemo neslužbeno iz nekoliko izvora. Kako čujemo s mjesta događaja, deblo je u vožnji palo s kamiona ravno na ford. Nemamo informacije je li i koliko netko ozlijeđen, no neslužbeno nitko nije ozbiljnije stradao. Naš je reporter zatekao u vožnji oštećen automobil pa se vide pravi razmjeri štete. Kako doznajemo, na mjestu događaja intervernirali su i hitna pomoć i vatrogasci.

Policija zasad još nema sve informacije događaja, no čim saznamo službene detalje objavit ćemo na podravski.hr


FOTO Karlo Eisenbeisser

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

NOĆNI IZLAZAK ZAVRŠIO NA POLICIJI

Dva bahata klinca galamila ulicom: “Idemo pit i drogirat se! Nitko mi ništa ne može”. Privedeni su

PRVO JE VIKLA NA NJEGA I VRIJEĐALA GA

Pijana žena istukla muža u vikendici: “Kurviš, prodo si me svima!”

POČELI SU RADOVI NA BJELOVARSKOJ

Cesta na kojoj je tragično preminuo mladić dobiva nova prometna rješenja