pokušao je izbjeći kolonu

FOTO Dječak na Podravskoj magistrali izletio pred auto, prevezen je u bolnicu!

U prometnoj nesreći koja se dogodila u ponedjeljak oko 15 sati na Podravskoj magistrali, a o kojoj smo pisali, ozlijeđen je dječak (14) nakon što je izletio pred auto.

Kako javlja policija, vozio je bicikl bez zaštitne kacige, iz smjera Čukovca u smjeru Globočeca Ludbreškog. U jednom je trenutku, u namjeri izbjegavanja zaustavljene kolone vozila, skrenuo u lijevo na prometnu traku te je došlo do udara prednje strane automobila kojim je iz suprotnog smjera upravljao 42-godišnjak, u desnu bočnu stranu bicikla, uslijed čega je dječak pao na prednji dio vozila, a potom na bankinu.

Pritom je ozlijeđen te je prevezen u Opću bolnicu Varaždin, a njegove će se ozljede okvalificirati naknadno, stoji u priopćenju Policijske uprave koprivničko – križevačke.

FOTO čitatelj

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

KORAK ISPRED BOLESTI

FOTO/VIDEO Stotinjak pacijenata pristupilo mjerenjima, otkrivena dva kritična slučaja

PROMETNA NESREĆA U KOPRIVNICI

Sudar Škode i Forda

Na zahtjev križevačkog „novinara“, nepoznati službenik županije krivotvorio fotografiju i objavio je na službenim web stranicama

Mamula: “Nisam radio, bio sam u privatnom posjetu kod župana”, Golubić: “Ne znam ja koga je on posjetio, ali mene sigurno nije”