FOTO Družili se nekadašnji i sadašnji mještani Gornje Šume, Ledina i Levače

Mještani Gornje Šume, Molve Ledina i Levače na inicijativu Martina Žagara organizirali su druženje nekadašnji i sadašnjih mještana. Bila je to prilika da se oni koji žive u „dijaspori“ prisjete svojih korijenja i djetinjstva, a u sklopu druženja organizirane su i razne igre.

-Okupilo nas se čak 115 i bilo je to lijepo druženje koje će, nadamo se, prerasti u tradiciju jer svi koji su tu rođeni, a otišli su trbuhom za kruhom, izrazili su veliku želju da svake godine imamo ovakav susret – kažu organizatori druženja.

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

BRIGU U PTIĆIMA PREUZELI VILIM I UNA

VIDEO Otvorili su poštanski sandučić očekujući račune, a dočekala ih je najslađa “pošiljka” ikad

DVD KOPRIVNICA U FAŽANI

Mlade vatrogaskinje pripremaju se za olimpijadu

jeste li znali?

Stavila je ovu biljku na prozor i muhe u svom domu više nikad nije vidjela: “Košta manje od dva eura, a traje tjednima”