FOTO Družili se nekadašnji i sadašnji mještani Gornje Šume, Ledina i Levače

Mještani Gornje Šume, Molve Ledina i Levače na inicijativu Martina Žagara organizirali su druženje nekadašnji i sadašnjih mještana. Bila je to prilika da se oni koji žive u „dijaspori“ prisjete svojih korijenja i djetinjstva, a u sklopu druženja organizirane su i razne igre.

-Okupilo nas se čak 115 i bilo je to lijepo druženje koje će, nadamo se, prerasti u tradiciju jer svi koji su tu rođeni, a otišli su trbuhom za kruhom, izrazili su veliku želju da svake godine imamo ovakav susret – kažu organizatori druženja.

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

ZAVRŠNA SVEČANOST

Mališani se oprostili od vrtića

DIREKTORICA LANA MILETIĆ PREDSTAVILA OVOGODIŠNJI PROGRAM:

Ljeto na Zrinskom otvara Jazz orkestar HRT-a, a zatvara Prljavo Kazalište

jeste li znali?

Savjet starog vrtlara sve je oduševio: “Tko danas posije ovo povrće, već za 25 dana će brati prve plodove”