LUDBREG

FOTO Drvo palo na cestu kod šumarije!

Palo je drvo na cestu kod šumarije u Ludbregu vjerojatno uslijed nevremena. Trenutno se čeka dolazak vatrogasaca.

Više informacija naknadno..

FOTO: Facebook

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

MORA PLATITI 1.320 EURA

S gotovo tri promila pao je s romobila

NESREĆA U KOPRIVNICI

UPRAVO Težak sudar na raskrižju. Ima ozlijeđenih, gužve su velike

neobična intervencija

Ispred kuće mu se odvijala prava drama, a on spavao!? “Na teren je izašlo 18 vatrogasaca”