Članovi Plesnog kluba Ritam Đurđevac nastupili na bodovnom turniru i WDSF natjecanju Christmas Ball 2025, održanom u Zagrebu, gdje su osvojili osam medalja u različitim uzrastima i kategorijama.
U kategoriji osnovaca C-solo Una Janković osvojila je treće mjesto u latinskoameričkim plesovima te drugo u standardnim, dok je Sara Kovač bila deveta u latinskoameričkim i četvrta u standardnim plesovima. Kod mlađe mladeži C-solo Klara Senjan osvojila je prvo mjesto u latinskoameričkim plesovima i drugo u standardnim, a u kategoriji mladeži B-solo Marta Dugalija zauzela je drugo mjesto u latinskoameričkim te prvo mjesto u standardnim plesovima. U konkurenciji starije mladeži C-solo Sara Vršić bila je osma u latinskoameričkim i peta u standardnim plesovima.
U kategoriji mlađih osnovaca – parovi, Ivan Preksavec i Evelin Švetak osvojili su prvo mjesto u latinskoameričkim plesovima te drugo mjesto u standardnim plesovima.
Đurđevačke plesačice nastupile su i na WDSF međunarodnom natjecanju, gdje su Marta Dugalija, Una Janković, Sara Kovač i Klara Senjan odmjerile snage s brojnom međunarodnom konkurencijom. Najbolji plasman ostvarila je Klara Senjan, koja se plasirala u finale standardnih plesova i zauzela visoko četvrto mjesto.
FOTO PK Ritam Đurđevac