Osvojili merdeka kup

FOTO Đurđevčanin Petar Šegrt odveo reprezentaciju Tadžikistana do trofeja

Lijepe vijesti stižu iz daleke Azije. Petar Šegrt, rođeni Đurđevčanin, odveo je reprezentaciju Tadžikistana do trofeja u Merdeka kupu pobjedivši domaćina Maleziju s 2:0 u Kuala Lumpuru na Bukit Jalil Nacionalnom stadionu pred 36 tisuća ljudi.

Reprezentaciji Tadžikistana ovo je ujedno i prvo osvajanje Merdeka kupa koji se održao po 42. puta. Riječ je o turniru prijateljskih utakmica u kojem su u 2023. godini sudjelovale svega 3 reprezentacije – Indija, Tadžikistan i Malezija obzirom da se Palestina koja je također trebala sudjelovati povukla s natjecanja zbog ratnog stanja što je Šegrta i njegovu ekipu odvelo direktno u finale.

Malezija je s druge strane izborila finale pobjedom protiv Indije Igora Štimca rezultatom 4:2.

FOTO Instagram

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Potvrđena optužnica protiv nametljivca

Vlasnici kafića poslao više od dvije tisuće poruka i e-mailova

Klupsko natjecanje ŠRK Ivan Generalić

Nataša Habek ulovila 5,7 kilograma ribe i pomela konkurenciju, glazbenoj legendi srebro u kategoriji veterana

O ŽIVOTU IVANA RAKUŠE MOGLI BI SE PISATI ROMANI

VIDEO Preživio je zatvor, batine i mučenje, radio u rudniku, brao ljekovito bilje da prehrani obitelj, a danas proslavio 95. rođendan