SPORTSKI RIBOLOV

FOTO Ema Pregiban, Karlo Živko, Vita Marčinko i Vladimir Sever najbolji

Sportsko – ribolovni klub Drava iz Novog Virja organizirao je na izletištu Čarda klupsko natjecanje u lovu ribe udicom na plovak na kojem su nastupila 22 natjecatelja. U kategoriji kadetkinja prvo mjesto osvojila je Ema Pregiban, drugo Lea Pavlović te treće Mia Sabolić. U kategoriji kadeta prvo mjesto osvojio je Karlo Živko, drugo Karlo Šadek te treće Matias Vranić. U kategoriji juniorki pobijedila je Vita Marčinko, dok je u kategoriji seniora prvo mjesto osvojio Vladimir Sever, drugo Mario Sabolić te treće Bolto Dorenec.

– Iako visoki vodostaj nije išao na ruku ribičima, ipak je bilo solidnih ulova. Najbolji natjecatelji dobili su prigodne nagrade, a najviše nas veseli što su se natjecali i naši najmlađi članovi – kaže Franjo Marčinko, predsjednik Sportsko – ribolovnog kluba Drava.

FOTO Ivan Herman

Kup Peski u lovu ribe udicom na plovak

Molvarcima prvo mjesto, Danijel Kopričanec pojedinačno najbolji

AKTIVAN VIKEND TRKAČA IZ ĐURĐEVCA

FOTO Mirko Antoljak istrčao ultramaraton Zagreb – Vukovar, Senzel i Antolaš do postolja u Kalinovcu